עיצוב בריכות נוי 

מים שקטים…

בריכת נוי בגינה היא תוספת המשרה רוגע ונחת בין הצמחייה הירוקה. אנו בירוק ומים נשמח לעצב לכם בריכת נוי יפהפייה

נדמה שכבר הכול נכתב על השפעתם וסגולותיהם הרבות של המים ועם זאת, עדיין המסתורין שלהם קיים ומושך אותנו אליהם באופן שהוא לעיתים בלתי מוסבר. שילוב מים בגינה יוצר אווירה של קסם, כאשר בין הצמחייה הפראית נשמע פכפוך עדין של מים ובבריכה הקטנה צפות להן חבצלות מים יפהפיות, דגיגים קטנים שוחים בשלווה… כל היופי הזה לא מסתתר רחוק כל כך, הוא יכול להיות ממש קרוב אליכם, בגינה שלכם.

Artificial waterfall in the park

העיקרון הכי חשוב בעיצוב בריכות נוי- תכנון מדויק ונכון

אנו, בירוק ומים, מתמחים בעיצוב בריכות נוי לגינה כבר שמונה שנים. אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ועל עיצוב חכם ונכון, השומר על העקרונות החשובים שבשימוש במים, חשמל וצמחייה יחד. העיקרון החשוב המנחה אותנו בעיצוב בריכות נוי הוא תכנון נכון של הבריכה, מבחינת מיקום, צל, גובה ועוד. למשל, בהקשר של מיקום הבריכה, אנו ממליצים תמיד למקם את בריכת הנוי בסמוך לפינת ישיבה, על מנת שההנאה מהבריכה תהיה מקסימלית.

מעבר לכך, בעיצוב בריכות וי אנו מקפידים למקם את הבריכה במקום שבו קרני השמש אינן חודרות יותר מדי, אך עם זאת כן מתאפשרת כניסה של מעט שמש לאזור הבריכה. תכנון של הבריכה יחד עם שאר הגינה יכול להועיל, כיוון שכך ניתן לתכנן בסביבת הבריכה צמחייה שתעניק צל בפינת הישיבה שעל יד הבריכה וגם לחלק מהבריכה עצמה. בעיצוב הבריכה או שמים דגש רב על מיקומה בקרבה לברז מים ולנקודת חשמל, שיאפשרו תפעול נכון של הבריכה. הברז ישמש למילוי מים חדשים בבריכה בעת הצורך, והחשמל יאפשר הפעלת תאורה, דבר המוסיף לבריכה עוד חן ויופי. נוסף לכך, אנו ממליצים לשלב בבריכה צמחיית מים ודגי נוי, אלמנטים אלו בדרך כלל מסייעים לשמירה על חיות וניקיון המים ומקלים על התחזוקה של הבריכה.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ונוכל יחד לעצב בריכת נוי ייחודית.