מעצב גינות

אם אתם רוצים גינה מושקעת, כדאי להיעזר במי שיש לו את הידע המקצועי לעצב לכם כזאת.

צריך לומר את האמת- לא כל אחד יכול לעצב ולתכנן גינה מקצועית, שלא רק נראה יפה אלא גם תחיה לאורך שנים. זה אולי נראה פשוט, כי מה כבר יכול להיות מסובך בלהחליט איפה לשתול את הפרח הזה ואיפה לשים דשא… אבל מדובר למעשה במלאכה שאינה פשוטה כלל. עיצוב גינות כולל תכנון ראשוני של הגינה, החל מההחלטה של סוגי הצמחים שישתלבו בגינה ועד לסוגי דשא או חיפויים, אבנים, שילוב של בריכת נוי, מערכות השקיה ועוד. לכן, מומלץ להשאיר את העבודה לידיים מקצועיות.

Rockway Path

מה בעצם עושה מעצב גינות?

מעצב גינות, או אדריכל נוף, עובד למעשה ממש כמו שעובד מעצב פנים או אדריכל בתים- מתכנן את הגינה מא' ועד ת'. מעצב הגינות הוא האחראי לקביעת כל הדברים שיהיו בגינה והעבודה נעשית בשלבים, בצורה מסודרת, בשיתוף פעולה צמוד עם הלקוחות. ראשית, מעצב הגינות יפגוש אתכם לפגישת היכרות ותיאום ציפיות, על מנת להבין מה הרצונות שלכם ועל איזו גינה אתם חולמים. לאחר מכן, יציג לפניכם המעצב את האפשרויות השונות לעיצוב הגינה שלכם- איך בדיוק אתם רוצים שהיא תיראה, מכל הבחינות- כמות הצמחייה לעומת השטחים המחופים או מרוצפים, צבעים אותם אתם מעוניינים או לא מעוניינים לראות בגינה ועוד.

בשלב הבא המעצב כבר יגבש תכנית ברורה ומסודרת שבה כבר הוא יכלול את כל החומרים בהם ייעשה שימוש בעיצוב הגינה, מיקום הצמחייה ושאר האלמנטים וכיוצא באלה. השלב הבא, הוא כמובן, הגשת תכנית עבודה- התכל'ס. בתכנית זו כבר יהיו הוראות מדויקות היכן צריך להיות כל דבר ואיך לבנות את הגינה על מנת שהתוצאה הסופית תתאים בדיוק לתכנית הראשונית. מעצב הגינות כמובן ילווה אתכם לכל אורך הקמת הגינה ויפקח על העבודה הנעשית, על מנת שלא יקרו טעויות, קטנות או גדולות.

כל גינה זקוקה למעצב מקצועי על מנת להיות גינה מסודרת ובנויה בחוכמה.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום וליצור את סביבת הבית למקום שיהפוך את הגינה לגן עדן.