תחילת הדרך בעיצוב גינות פרטיות

מסתבר שתמיד אהבתי פרויקטים.
כך לפני מספר שנים בשיחה עם חבר הוחלט להקים בריכת נוי בחצר הגינה שלי. בתחילה לא התלהבתי מהרעיון אבל עם העשייה ובעיקר לאחר שהתקבלה התוצאה הסופית התאהבתי בבריכה ובעיקר בדגי הנוי והשילוב שלהם כחלק מהגינה. מכאן והלאה עיצוב בריכות נוי כחלק בהקמת גינות, הפכו לתחביב שלימים הפך למקצוע.

שלום לכם, אני תמיר ירדני, מעצב נוף, מנהל חברת ירוק ומים ומקים גינות עם נשמה. צרו איתי קשר לפגישת יעוץ ללא תשלום או התקשרו:
054-6799312 | yardenitamir@gmail.com

לימודי הנדסאות נוף במכללת רופין

השלב הבא היה לימודים אקדמאים כדי להתעמק ולהבין את התיאוריה. הפרקטיקה, כאמור, באה באופן טבעי. שנות הלימוד פתחו אופקים חדשים, הבנת סגנונות, תפיסות עיצוב, הכרות עם אין סוף סוגי צמחיה… מעל הכל למדתי והטמעתי מהו תהליך תכנון עיצוב נוף וגינות. תהליך זה בא לידי ביטוי בכל גינה שירוק ומים מקימה.

הניסיון

במשך 8 השנים האחרונות ירוק ומים הקימה עשרות גינות פרטיות, בריכות נוי ובריכות דגי נוי בבתים פרטיים, וילות, בתים משותפים, שטחי ציבור ומוסדות. כל פרויקט לווה בחיבור לאנשים, הבנת הצרכים והרצונות תוך כדי שמירה על רמה מקצועית ללא פשרות. צפו בגלריית העבודות שלנו.

השותפות שלכם

מהמפגש איתכם ועד לסיום תהליך הקמת הגינה נלווה אתכם יד ביד. זה בדיוק הזמן שלכם לקחת חלק, לשאול ולהיות שותפים ליצירה. מוזמנים ליצור קשר ונצא יחד לדרך…


Untitled-1